Tijdens het biodiversiteitsfestival BROED dat op 13 mei 02023 werd gehouden bij De Cruydthoeck in Nijeberkoop, is begonnen met de aanleg van een Kathedraal van Alle Wezens.
Iedereen mocht een steen van huis meenemen, die vervolgens door Hans Engelbrecht (van De Groene Stap ) , Marcel Prins en Roelof Koster (bouwmeester en stapelaars aan de ecokathedraal in MIldam) werden gestapeld tot een (eco)kathedraal. Wij hopen natuurljik dat de locatie de komende jaren mag worden aangevuld met nieuwe stenen en uit kan groeien tot een echte ecokathedraal!
Ameike van het Rituelenatelier is de bedenker van het idee achter de "Kathedraal van Alle Wezens" waarbij iedereen ook een wens op een tegel mocht schrijven.
Bouwmeester Marcel Prins, Roelof Koster en Hans Engelbracht stapelen de stenen die bezoekers aan BROED hebben meegenomen
Hans Engelbrecht neemt een steen in ontvangst van een bezoeker van BROED
Bouwmeester Marcel Prins aan het werk aan de Kathedraal van Alle Wezens.